Tvorba webů
a redesign webů

WEB, NA KTERÝ SE BUDETE TĚŠIT

Postavíme vám nový web, vytvoříme texty, dodáme fotografie a videa.
Nebo vtiskneme vašemu stávajícímu webu novou podobu.

Texty na míru.

Foto, video a další obsah.

PRŮBĚH

Budování webu probíhá v následujících krocích: 

návrh

vrh struktury obsahu webu, po jejímž vyladění přichází na řadu grafický návrh homepage, od kterého se bude odvíjet vzhled případných dalších stránek.

PRŮBĚH

Tvorba webu, během které vás průběžně informujeme o aktuálním stavu a dáváme vám možnost na grafiku nahlížet.  

 

finále

Předání a spuštění webu, po němž vám však zůstáváme k dispozici pro dotazy a další potřeby.  

 

Naše práce

podívejte se na weby, které jsme postavili

Centrum-tarifu.cz

Pro klienta, který provozuje webový srovnávač komunikačních tarifů, jsme zajišťovali redesign grafiky původního webu. Protože cílem webu je pomoci uživateli si vybrat ze široké nabídky ten tarif, který bude odpovídat jeho skutečným potřebám a přáním, byl zvolen ústřední motiv „zlaté“ rybky, jako symbolu splněného přání. 

Ceskesdruzeni.cz

Rozsáhlý web, do jehož tvorby jsme na přání klienta měli zapracovat dělení na sedminy. Pracovali jsme na tvorbě struktury webu, která vycházela ze struktury původního webu, výrobě grafických prvků a programátorských pracích. Součástí zakázky bylo i částečné plnění obsahu webu. 

radimpasser.cz

Onepage web známého českého developera Radima Passera byl stavěn především pro potřeby propagace knihy 3 a 1/2 roku IV aneb Boží láska vítězí. Tvořila se struktura, grafika i programování. 

Webové stránky jsou nezbytnou prezentací podnikání.
Proto je pro nás důležité seznámit se s vaší činností,
zjistit, jaká jsou vaše přání a očekávání.

ČASTÉ DOTAZY

MÁTE JINÉ OTÁZKY? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Záleží na mnoha faktorech. Pokud jsou k dispozici podklady, může stačit šest týdnů. Pokud se web vymýšlí, tvoří se struktura a podklady, může to trvat i šest měsíců.

Vše je o vzájemné spolupráci, která má vést k vaší spokojenosti. Průběh celého procesu je tedy klientovi plně otevřen a veškeré kroky se plánují společně.

Určení přesné ceny závisí na vaší představě, rozsahu webu a jeho funkcích. Zaměřujeme se především na weby na míru (nepoužíváme přednastavené šablony). Od toho se odvíjí i cena, která bude začínat přibližně na 25 000 Kč. Rádi vám však  připravíme nezávaznou nabídku s popisem činností. 

Web lze postavit na WordPressu, ale také může být kompletně naprogramován. Pokud máte specifické přání, web vám postavíme přímo „na míru“.

V takovém případě jsme plně k dispozici. Pokud se ukáže, že je způsoben nějakým nedostatkem z naší strany, problém okamžitě napravíme. 

Rádi byste získali více informací?

Kontaktujte nás