ONLINE MARKETING

JAK BÝT VIDĚT NA INTERNETU

Ppc

PPC REKLAMA 

RYCHLÝ A EFEKTIVNÍ NÁSTROJ V ONLINE MARKETINGU

Společně probereme vaše představy, potřeby
a očekávání. vytipujeme cílové skupiny, nastavíme reklamy, zajistíme reklamní plochy, ROZHOVORY nebo SOUTĚŽE na webech s vysokou návštěvností vašich cílových skupin.  

Chcete být vidět na internetu? Pokud ano, pak je pro vás PPC reklama (neboli reklama s platbou za proklik) skvělým a efektivním nástrojem.

  • Při realizaci výkonnostních kampaní spolupracujeme se specialisty na tuto oblast, využíváme reklamní systémy Sklik a Google Ads. 
  • Textové reklamy pro naše klienty připravuje tým, který se skládá s copywrirghtera a korektora. 
  • Kreativní bannery vám navrhne zkušený grafik, videoreklamy projdou rukama lidí, kteří videotvorbu milují.
  • Zajišťujeme také reklamu na předních zpravodajských portálech, v internetových magazínech a na různých tematických webech, které ve vyšší míře navštěvují vaši potenciální zákazníci. 

PRŮBĚH

JAK TO PROBÍHÁ?

ZAČÍNÁME

Stanovení cíle kampaně (prodej, návštěvnost webu, budování povědomí o značce) a vytvoření jednoduchého časového a finančního plánu. 

 

PRŮBĚH

Vytvoření samotných kampaní, reklamních sestav, reklam. Průběžná kontrola výkonu kampaní. 

 

 

finále

Pravidelný měsíční reporting výsledků. 

 

 

 

naše EMPATIE + naše KREATIVITA = vaše SPOKOJENOST

ČASTÉ DOTAZY

MÁTE JINÉ OTÁZKY? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Cena za prvotní nastavení kampaní je jednorázová a závislá na jejich rozsahu. Obvykle se pohybuje mezi 4 –  8 tisíci. Nemusíte ale mít obavu z toho, že vás cena za nastavení překvapí, tu vám sdělíme před každým zahájení prací. 

 

Cena za měsíční správu kampaní a úpravy kampaní se též pohybuje mezi 4 a 8 tisíci a opět závisí na rozsahu kampaně. U menší kampaně postačuje na její správu v průměru hodina týdně, u kampaně většího rozsahu vyžaduje správa 1–2 hodiny týdně. Na začátku naší spolupráce se domluvíme na měsíční paušální částce, která bude krom správy kampaní pokrývat i případné vytváření nových kampaní, či přidávání dalších reklamních sestav a reklam. 

Rádi byste získali více informací?

kontaktujte nás!