O Nás
reklama, sociální média, social, agentura, videa, facebook, instagram, foto
15756
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15756,bridge-core-2.2.8,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default
 

O Nás

Poznejte náš tým

JSME RODINNÁ MARKETINGOVÁ AGENTURA

Co je pro nás důležité?

KREATIVITA0%

SPOLEHLIVOST0%

PŘÁTELSKÁ ATMOSFÉRA0%

NÁŠ TÝM

JEDNATEL SPOLEČNOSTI / CEO

TOMÁŠ CHMEL

Narodil se v Praze v době, kdy přicházela na svět tzv. generace “Husákových dětí” a v dobách studií na SPŠ Grafické brázdil vody Vltavy na osmiveslici.

Od roku 2002 do roku 2010 pracoval ve společnosti Terinvest, které patřila mezi nejvýznamnější české organizátory veletrhů. Společnost opouštěl z pozice obchodně-marketingového ředitele. V roce 2010 dostal příležitost pracovat pro organizaci s názvem Maranatha a přesunul se tak do neziskovém sektoru. Po 8 letech přišel čas na změnu a z vedení této organizace odešel v koncem roku 2018.

Z obchodní dynamické sféry přináší do ROSE AGENCY především obchodní a marketingové zkušenosti. Z přátelského neziskového sektoru pak prohloubené zkušenosti z komunikace a HR.

Jako křesťan má oblíbený verš z biblické knihy Přísloví:
Výborné jméno je nad hojné bohatství, lepší než stříbro a zlato je přízeň.

KEY ACCOUNT MANAGER

BARBORA BERAN

Vystudovala Střední školu reklamní a umělecké tvorby MICHAEL, obor výtvarná fotografie a následně Vyšší odbornou školu reklamní a umělecké tvorby taktéž MICHAEL, obor kreativní komunikace a reklamní fotografie.
Ve vodách sociálních sítí se pohybuje doslova jako ryba, což je vidět na jejím instagramovém profilu. Do ROSE AGENCY přináší intuici, úsměv, vkus a temperament.

Objevila nový koníček: BMX, na kterém se snaží překonat zemskou přitažlivost na všech možných překážkách. Ve volných chvílích se také věnuje projektu LifeByReal.com

VISUAL ADVERTISING MANAGER

MICHAEL BERAN

Celý život se profesionálně věnoval BMX. Prezentoval naši zemi na světových soutěžích pod značkou Redbull, více než 10let. Jako každý sportovec se rozhodl v ten nejlepší čas svoji profesionální kariéru ukončit.

Věnuje se projektu LifeByReal.com, kde má prostor své zkušenosti na BMX předávat dále a také agentuře ROSEAGENCY, kde působí především v audiovizuální oblasti.

PROJECT MANAGER

LUCIE ROLOVÁ

Po ekonomických studiích na Střední škole podnikatelské, si zvolila studium na Fakultě humanitních věd Univerzity Pardubice, obor Jazyková a sociokulturní studia. Po dokončení studií se jí naskytla možnost zaměstnání v jedné z největších bank na českém trhu, kde působila v různých odvětvích a sbírala zkušenosti v oblasti obchodu, komunikace s klienty a leadershipu.

K práci v reklamní agentuře ji přivedla šťastná souhra náhod a úspěšné absolvování akreditovaného kurzu Manažer pro internetové projekty ve vzdělávacím centru PrimaFuture.cz s.r.o.

Do ROSEAGENCY s ní vpluly zkušenosti, elán a kreativita.

MAKÁME NA SOBĚ

Neustále na sobě pracujeme, abychom svým zákazníkům mohli nabídnout:
100%

Kreativní myšlení

Být úspěšný vyžaduje ty nejlepší nápady a myšlenky. Ty jsou pro naší práci velmi důležité.

100%

Spolehlivost

Spolehlivé chování vyžadujeme jak od zaměstnanců, tak klientů. Zjednodušuje to spolupráci.

100%

Precizní načasování

Dochvilnost a precizní načasování je klíčové. Protože respektujeme práci druhých, neslibujeme nesplnitelné.

100%

Osobní přístup

I obchodní vztah je vztah. Přejeme si, aby nebyl pouze formální a jsme pro to připraveni hodně udělat.

Z oborů našich klientů

37,27

CENTIMETRŮ

Strana krychle zlata o váze jedné tuny měří 37,27 cm.