Potřebujete vytvořit grafiku pro logo, web, firemní materiály nebo celý vizuální styl?

Cp

Grafika, která mluví za vás!

Jste nově vznikající firma?

Navrhneme logo. Chcete více? Navrhneme vám celkový vizuální styl. Barvy, fonty, prvky. Vše, co ovlivní vzhled vizitek, hlavičkového papíru, propagačních materiálů a webových stránek.

Jste již delší dobu na trhu a potřebujete pouze „osvěžit" grafiku webu nebo vizuální styl?​

Do vaší stávající grafiky vneseme svěží a kreativní vítr.

Potřebujete být více vidět?

Připravíme vám grafiku pro bannery, billboardy, CLV vitríny, letáky, katalogy, polepy vozidel a další formáty, které vás jen napadnou. Grafické práce na míru.

PRŮBĚH

Grafika je forma umění, kterou vyjádříme vaše hodnoty, vaši kulturu, vaše emoce.

ZAČÍNÁME

Na základě vašich představ, podnětů a přání vytvoříme startovací návrh.

PRŮBĚH

Pokud se vám bude návrh líbit, začneme pracovat na finální verzi. Budete-li mít připomínky, návrh podle nich upravíme. 

finále

Předání hotového díla v požadovaném formátu je to, na co se těšíme. Máme radost, když je klient spokojený.

Naše práce

podívejte se na ukázky grafik, které jsme vyráběli.

Vybaveniprouklid.cz

Pro rodinnou společnost AllServices Group sr.o., která provozuje e-shop www.vybaveniprouklid.cz jsme vytvářeli grafiku pro tyto reklamní formáty: tištěná inzerce, bannery pro PPC a e-shop, roll-upy, billboardy a etikety. 

Největší výzvou pro nás bylo vytvoření etikety pro dílenské mýdlo. Klient byl spokojen hned s prvním návrhem grafiky i nápadem na pojmenování mýdla a tato etiketa nakonec dala vzniknout názvu celé produktové řady mycích prostředků a dalším etiketám pro tuto řadu.

Captaincandy.cz

Od klienta, který prodává cukrovinky na e-shopu www.captaincandy.cz a v kamenných prodejnách, jsme dostali zadání odlišit jeho společnost od konkurence.

Pro tento účel vznikly tři adaptace slavných obrazů, ručně poskládaných z cukrovinek tvořících sortiment prodejen, které se staly podkladem pro tvorbu billboardů a reklamních bannerů.

V každé z prodejen se tak mohli zákazníci potěšit pohledem na sladké mistrovské dílo. 

KVS stavební, s.r.o.

Této stavební společnosti jsme vytvářeli grafiku pro reprezentační materiál, profil společnosti. Naším úkolem bylo uspořádat texty a fotografie dodané klientem do přehledného dokumentu a vše graficky ztvárnit tak, aby výsledek barevně souzněl s barvami loga společnosti.

naše EMPATIE + naše KREATIVITA = vaše SPOKOJENOST

ČASTÉ DOTAZY

MÁTE JINÉ OTÁZKY? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Délka tvorby grafiky závisí na mnoha faktorech a individuální dohodě. Pokud se jedná o menší formát, např. banner, můžeme první návrh dodat do jednoho týdne. Pokud se jedná o tvorbu grafiky pro web, může se jednat o týdny.

Pokud máte o představu o tom, jak by měla grafika vypadat, budeme rádi, když se s námi o tuto představu podělíte. Můžete nám dodat fotografie, texty a případné další podklady, které by měly být součástí grafiky. Pak už je to na nás!

Vše je o vzájemné spolupráci, která má vést k vaší spokojenosti. Průběh celého tvůrčího procesu je vám tedy plně otevřen a veškeré kroky se plánují společně.

Určení přesné ceny závisí na vaší představě a typu grafiky. Například jednoduchý banner vám můžeme vyrobit cca od 350 Kč,  billboard od 4 200 Kč. Cena grafiky pro web se pohybuje od 10 000 Kč výše. Ozvěte se nám, rádi vám připravíme orientační a nezávaznou kalkulaci.

Rádi byste získali více informací?

kontaktujte nás!